Live center
26.03.2017 15:00   o 2mes 3d 23h 54m 15s
02.04.2017 10:30   o 2mes 10d 19h 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
09.04.2017 12:30   o 2mes 17d 21h 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
16.04.2017 10:30   o 2mes 24d 19h 24m 15s
16.04.2017 13:00   o 2mes 24d 21h 54m 15s
16.04.2017 16:00   o 2mes 25d 54m 15s
16.04.2017 16:00   o 2mes 25d 54m 15s
16.04.2017 16:00   o 2mes 25d 54m 15s
Live center
26.03.2017 15:00   o 2mes 3d 23h 54m 15s
02.04.2017 10:30   o 2mes 10d 19h 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
02.04.2017 15:30   o 2mes 11d 24m 15s
09.04.2017 12:30   o 2mes 17d 21h 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
09.04.2017 15:30   o 2mes 18d 24m 15s
16.04.2017 10:30   o 2mes 24d 19h 24m 15s
16.04.2017 13:00   o 2mes 24d 21h 54m 15s
16.04.2017 16:00   o 2mes 25d 54m 15s
16.04.2017 16:00   o 2mes 25d 54m 15s
16.04.2017 16:00   o 2mes 25d 54m 15s
21.01.2017
U16 Aegean Cup 2017: Slovensko - Ukrajina 0:3
21.01.2017
U17 DEVELOPMENT CUP 2017: UKRAJINA - SLOVENSKO 5:0
21.01.2017
Lotyšsko "18" 0:2 Slovensko 18
21.01.2017
Granatkinov memoriál: Osemnástka sa s turnajom rozlúčila víťazstvom
20.01.2017
Úradná správa č. 27 zo dňa 21.1.2017
Región
Správy
Komisie
Športovo-technická komisia
BJ-STK-2016/2017-0019ÚS ŠTK zo dňa 30.11.2016
BJ-STK-2016/2017-0018ÚS ŠTK zo dňa 16.11.2016
BJ-STK-2016/2017-0017ÚS ŠTK zo dňa 8.11.2016
BJ-STK-2016/2017-0016ÚS ŠTK zo dňa 2.11.2016
Disciplinárna komisia
BJ-DK-2016/2017-0018ÚS DK zo dňa 16.11.2016
BJ-DK-2016/2017-0017ÚS DK zo dňa 08.11.2016
BJ-DK-2016/2017-0016ÚS DK zo dňa 02.11.2016
BJ-DK-2016/2017-0015ÚS DK zo dňa 25.10.2016
Komisia rozhodcov
BJ-KR-2016/2017-0015ÚS KR zo dňa 16.11.2016
BJ-KR-2016/2017-0014ÚS KR zo dňa 08.11.2016
BJ-KR-2016/2017-0013ÚS KR zo dňa 02.11.2016
BJ-KR-2016/2017-0012ÚS KR zo dňa 25.10.2016
Matričná komisia

Nenašli sa žiadne rozhodnutia

Súťaže
I. trieda dospelí ObFZ Bardejov (Muži)
I. trieda dospelí ObFZ Bardejov, 14. kolo
06.11.2016 10:30    Ukončený
06.11.2016 13:30    Ukončený
06.11.2016 13:30    Ukončený
06.11.2016 13:30    Ukončený
06.11.2016 13:30    Ukončený
06.11.2016 13:30    Ukončený
Do zápasu ostáva
2mes 3d 23h 54m 15s

26.03.2017 15:00
26.03.2017 15:00   o 2mes 3d 23h 54m 15s
II. trieda dospelí ObFZ Bardejov (Muži)
II. trieda dospelí ObFZ Bardejov, 9. kolo
Dorast - I. trieda U19 ObFZ Bardejov (Muži)
Dorast - I. trieda U19 ObFZ Bardejov, 7. kolo
Žiaci - skupina A U15 ObFZ Bardejov (Muži)
Žiaci - skupina A U15 ObFZ Bardejov, 7. kolo
Žiaci - skupina B U15 ObFZ Bardejov (Muži)
Žiaci - skupina B U15 ObFZ Bardejov, 7. kolo
15.10.2016 10:30    Ukončený
15.10.2016 10:30    Ukončený
15.10.2016 14:30    Ukončený
15.10.2016 15:00    Ukončený